Sistem saati: Pts Kas 20, 2017 4:21 pm

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 2 ileti ]
Yazar Mesaj
İletiTarih: Pts Ağu 14, 2017 1:12 pm 

A7RII için full frame uyumluluğu olan fiyatı uygun 50 mm lens opsiyonları nelerdir?

Manuel lens kullanmak konusunda kendime karşı şüphelerim olduğu için ilk etapta olabildiğince ucuz bir lens alıp kendimi sınamak istiyorum. Fakat diğer bir yandan da uygun fiyattan yüksek fiyatlara doğru nasıl seçenekler olduğunu merak etmekteyim. Ayrıca otomatik odaklaması kuvvetli bir makinada manuel lens kullanan arkadaşların durumdan ne derece memnun olduklarını öğrenmek, bilgi ve tecrübelerini dinlemek isterim.

Şimdiden teşekkürler.

Yeni konu açmadan konu başlığını değiştirip buraya eklemek istedim. Sirkecide ağırlıkla manuel lens satan güvenilir satıcılar var mıdır? Nerelere bakmak nelere dikkat etmek gerekir?

En son Beyefendikuş tarafından, Sal Ağu 15, 2017 1:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

Facebook sitesinde paylaşTwitter sitesinde paylaş
Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: Pts Ağu 14, 2017 1:55 pm 
Kullanıcı avatarı

MD Rokkor lensler bir vahadır, şu 50 1.7'yi bi deneyeyim diye girerseniz bir bakmışsınız 1.2 arıyorsunuz :D 50 1.7 md lens 100 lira civarına bulunabiliyor ve parasından fazlasını hakediyor.

ikinci kısımda da sözünü düzeltmek istiyorum aynasız makinelere sadece otomatik odaklaması kuvvetli makinede manuel lensten memnuniyet sorulmamalı bence, bu cihazlarda muhteşem bir focus peaking özelliği var ki, af lensleri bile manuel kullanmak istersiniz :)

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 2 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama: