Sistem saati: Sal Kas 21, 2017 1:21 pm

Yeni bir konu gönderCevap gönder 2 sayfadan 2. sayfa   [ 18 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
İletiTarih: Cum Ağu 02, 2013 11:58 pm 

hakan bey küçükken yüzme dersleri almıştım ama pratik olmayınca hepsi gitti :) tabi gene yüzebiliyorum ama tam olarak kurallarına uygun değil yani sizinle yarışamam :)
dalgıçlıkta scuba olmasada zıpkınla dalıyorum tüpsüz rekorum 11 metre scuba için hem zaman hemde para lazım bu iki neden 3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizde scubanın neden yaygın olmadığını fazlasıyla anlatıyo

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: Cmt Ağu 03, 2013 12:33 am 
tufan yazdı:
hakan bey küçükken yüzme dersleri almıştım ama pratik olmayınca hepsi gitti :) tabi gene yüzebiliyorum ama tam olarak kurallarına uygun değil yani sizinle yarışamam :)
dalgıçlıkta scuba olmasada zıpkınla dalıyorum tüpsüz rekorum 11 metre scuba için hem zaman hemde para lazım bu iki neden 3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizde scubanın neden yaygın olmadığını fazlasıyla anlatıyo

Tüpsüz 11 metre müthiş! körük gibi ciğer var demek Allah nazardan esirgesin...

Sayfa başı

İletiTarih: Cmt Ağu 03, 2013 6:23 am 
Kullanıcı avatarı

tufan yazdı:

Bende balik yemeyi ve avlamayi sevmedigim icin zipkinla dalmiyorum ama biraz egzersiz ve nefes acma islemleri sonrasi 8metreye tupsuz daldim.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: Cmt Ağu 03, 2013 11:20 am 
Kullanıcı avatarı

Hakan bey sizinle havuzda kapışmak isterdim. lisanslı yüzücüyüm tabi şimdi kilolardan başım dertte ama eğlencesine kapışabilirdik. bu arada ana branşın sırtüstü

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: Cmt Ağu 03, 2013 1:02 pm 

Benide en çok kulaklarım zorladı kulak eşitlesende 11 metreye dalmak pek kolay olmuyo bende baya uğraşmıştım
arslan bey sizinle yarışmak haksız rekabet olur :)
GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: Cmt Ağu 03, 2013 1:59 pm 
Kullanıcı avatarı

Tufan bey duba gibi olduğumdan malesef o eski halimden eser yok şimdi :)

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: Cmt Ağu 03, 2013 2:08 pm 

Bence kilo sizin performansınızdan birşey kaybettirmez sadece biraz antreman lazım

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: Pzr Şub 02, 2014 6:43 am 
Kullanıcı avatarı

Tenis oynuyordum, bir senedir oynayamıyorum.
Özlüyorum, kesinlikle.
Ama en yakın kort yürüyerek yarım saatten fazla, otobüsle en az 20-25 dk. ve korta gittiğimde boş olmama ihtimali çok fazla. Bu bence çok sıkıcı bir şey o yüzden ve iyi bir tenis arkadaşım olmadığı için bıraktım.
Triatlon ve bisiklet ile beraber en eğitici ve en ağır spor. Ama içine girince en az o kadar da eğlenceli.
Teknik geliştirmesi zor, geliştirdikten sonra kendinden düşük seviye de oynamamak gerekiyor, bu da bir sorun. Daimi seninle aynı seviyede gelişen bir tenis arkadaşı şart. Bu sebeplerden dolayı ülkemizde 3-4 il dışında çok çok az oynayan var ki büyük illerde bile yaşadığınız yere göre zorluklar çekebiliyorsunuz.

Eşimle beraber başladık sonra ben bayağı hızlı geliştim,bir süre kendime eş kişilerle antrenman yaptım, onları da geçmeye başladım, ardından tekrar eşimle oynamaya başladım ve 2 ayda ancak yapmaya başladığım topspin backhand'i 1 haftada bozdum, bir kaç gün tek başıma çalışmam gerekti tekrar düzeltmek için.
Sonrasında taşındık :(

Ne güzel unutmuştum ne kadar özlediğimi.Bırakınca kilo da aldım, çok kalori harcıyor.

Minolta 50mm f1.7, Sony DT3.5-5.6/18-55mm SAMII, Caniam ef 24-105 f4 IS USM
Yongnuo YN560 Mark III flashes, Yongnuo YN560-TX transmitter

Portfolyo:http://1x.com/member/mahtan

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 2 sayfadan 2. sayfa   [ 18 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız